Kamil Stępień

Fotograf, właściciel STEMO

Kamil Stępień STEMO

Jestem absolwentem Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania im. St. Wyspiańskiego o specjalności fotografia i kierunku Animator i Menedżer Kultury UMCS o specjalności fotograficznej.

Robię zdjęcia zawodowo już od ośmiu lat. Uzyskałem tytuł mistrza w zawodzie Fotograf w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej. Ponadto pracuję jako nauczyciel fotografii, szkoleniowiec, edukator.

Świetnie czuję się w reportażach ślubnych, fotografii kreacyjnej beauty i fashion. Miałem kilka wystaw autorskich. Organizuję warsztaty i szkolenia fotograficzne. Moje zdjęcia są publikowane w prasie branżowej. Lubię czyste, estetyczne zdjęcia, pełne kolorów, kontrastów i emocji.

Porozmawiajmy

Opinie klientów i referencje

Kamil fotografuje sercem. To profesjonalista w każdym calu, sumienny, pracowity, punktualny. Potrafi zatrzymać i uwiecznić piękno chwili. Dba o atmosferę i komfort podczas sesji. Jego praca jest pasją, w której umiejętnie dostrzega magię świata.

Katarzyna

Super zdjęcia, przemiła atmosfera podczas sesji, fotograf pełen profesjonalizm, z chęcią umówię się na kolejne zdjęcia!

Natalia

Doświadczony, konkretny i świadomy tego co robi. Wiecznie obładowany akumulatorami, kablami, zapasowymi kartami – w jego pracy nie ma miejsca na błędy czy awarie. Zawsze jest plan „B” i to właśnie w nim lubię. Choć wie, że robi dobre zdjęcia, jest skromny i otwarty na krytykę.

Piotr Rodzoch

Zdjęcia ślubne wyszły bardzo naturalnie. Kamil podczas sesji sprawił, że czuliśmy się bardzo komfortowo. Zawsze uśmiechnięty, jego entuzjazm i energia udzielała się wszystkim.

Magda

Współpracowałem z:

Loga klientów 01
Loga klientów 02